Do prawidłowego wyświetlania tej strony musisz włączyć w przeglądarce ™ JavaScript !
Home

Oferta
Nasze realizacje
Serwis
O Nas
Kontakt

ROLETKI I ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

żaluzja roletka plisa roletka roletka roletka

ROLETKI

Za osłonę służy tkanina, tak zaimpregnowana, aby nie przyjmować łatwo brudu i kurzu. Aby osłonić się przed słońcem lub sąsiadem, wystarczy rozwinąć tkaninę za pomocą wygodnego mechanizmu łańcuszkowego.

  Modele :

 • KLASYCZNY (otwarty)
 • PROWADNICOWY (w kasecie)
 • DZIEŃ-NOC (otwarty lub w kasecie)

Model KLASYCZNY jest tanim rozwiązaniem i może być zamontowany za pomocą bezinwazyjnych (!) zaczepów na skrzydle. roletka klasyczna roletka klasyczna Oznacza to, że przy remoncie lub myciu okien, można łatwo zdjąć taką roletkę z okna.
Aby tkanina nie "fruwała" przy uchylaniu okna, domawiamy dodatkowe magnesy, blokujące tkaninę po jej opuszczeniu. A jeśli roletka ma być "przytrzymywana" przy szybie na całej swojej wysokości, oferujemy prowadzenie żyłkowe.
Oprócz wersji naokiennej, istnieje też przykręcana do ściany, która pozwala na zasłonięcie większych okien lub np zasłonięcie wnęki.

Model PROWADNICOWY często montujemy w sypialniach i salach szkoleniowych, ponieważ szczelniej chroni przed światłem niż klasyczny, a to dzięki specjalnym bocznym prowadnicom. roletka w kasecie roletka w kasecie roletka w kasecie Prowadnice stabilnie prowadzą tkaninę i utrzymują ją przy szybie nawet podczas uchylania.
Górna kasetka, do której chowa się zwijany materiał, pełni funkcję ochronną. Tkanina po zwinięciu jest więc niewidoczna. A w przypadku modelu z prowadnicą typu "U" - zarówno kasetka jak prowadnice - nie wchodzą w światło szyby, co jest szczególnie istotne w małych oknach.
Zewnętrzne elementy oferujemy zarówno w kolorze białym, brąz, srebrnym jak i drewnopodobnych (np popularny "złoty dąb" i "orzech"). Wykonane mogą być z PCV, ale większe roletki oferujemy zawsze z trwałego i sztywnego aluminium.

Model DZIEŃ-NOC jest nowatorskim rozwiązaniem. Umożliwia m.in. za pomocą krótkiego ruchu łańcuszkiem sterującym, przyciemnienie lub rozjaśnienie pomieszczenia. roletka dzień-noc w kasecie roletka dzień-noc w kasecie roletka dzień-noc w kasecie Uzyskujemy ten efekt dzięki dwóm odcieniom tkanin, zamontowanym w jednej roletce, które mijając się regulują odpowiedni stopień przesączania się światła do pomieszczenia.
Specyficzna tkanina umożliwia stworzenie bardzo ciekawych efektów, zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak w klasycznym. Bazując na 30 tkaninach, możemy stworzyć najbardziej wyszukane zestawienia kolorów.

Model dzień-noc możemy wykonać zarówno w wersji klasycznej, jak również z kasetką i prowadnicami !

Wszystkie modele roletek oferujemy w wersji z automatycznym hamulcem, utrzymującym tkaninę na wybranej wysokości !

ŻALUZJE

Żaluzja to specyficzna przesłona, umożliwiająca nie tylko zasłonięcie okna. Pozwala przyciemniać wnętrze w ten sposób, żeby zachować jednocześnie możliwość obserwowania tego, co na zewnątrz.

  Modele :

 • ALUMINIOWA (lamelki wąskie 16mm i średnie 25mm)
 • ALUMINIOWA Z PERFORACJĄ (lamelki średnie)
 • PCV (lamelki prześwitujące średnie)
 • DREWNIANA (lamele szerokie 50mm)

Lamele aluminiowe żaluzja aluminiowa żaluzja aluminiowa - stoper żaluzja drewniana żaluzja drewniana

Dzięki żaluzjom możemy płynnie regulować ilość wpadającego światła. Łatwym, krótkim ruchem łańcuszka, zmieniasz kąt nachylenia lamelek.

Aby żaluzję ustawić na określonej wysokości, wystarczy wcisnąć łańcuszek w zamontowane gniazdko stopera.
Żaluzje drewniane możemy natomiast wykonać w wersji z hamulcem, blokującym samoczynne opadanie (lub obracanie) lamelek.

PLISY

Plisa wyróżnia się tym, że umożliwi Ci płynną regulację szerokości przysłony, ale na dogodnej dla Ciebie wysokości. Plisa góra-dół Plisa góra-dół Oznacza to, że możemy przysłaniać np dolną część okna, co przypomina tzw zazdroskę. A przy tym światło wpadając górą bardzo skutecznie doświetla pomieszczenie.
Materiał wykonany jest z tkaniny impregnowanej, aby nie przyjmował łatwo brudu oraz kurzu.
Plisę można przykręcić za pomocą prostych w montażu mocowań albo zamówić z tzw uchwytem bezinwazyjnym (!), namontowanym na skrzydło okienne. ppp

Jeżeli nie czujesz się na siłach, nie musisz nic mierzyć lub montować, tak jak to się dzieje przy kupnie w markecie.
Jeśli wolisz powierzyć zadanie specjaliście - po prostu odwiedź nas i dokonaj wyboru - my zajmiemy się resztą !copyright © 2004-2022 MS POZNAŃ Tel : 737 460 733 - E-mail : biuro@msokna.pl