Do prawidłowego wyświetlania tej strony musisz włączyć w przeglądarce ™ JavaScript !
Home

Oferta
Nasze realizacje
Serwis
O Nas
Kontakt

PARAPET ZEWNĘTRZNY

Jest bardzo ważnym elementem odprowadzającym wodę opadową oraz chroniącym wnękę od zewnątrz przed zawilgoceniem. Z uwagi na oddziaływanie w tym miejscu przeróżnych warunków pogodowych, to właśnie odporność sugerujemy przyjąć jako główne kryterium doboru.

Oczywiście przy ścianie 2-warstwowej najczęściej wybieranym będzie parapet stalowy lub aluminiowy », z uwagi na konieczność wmontowania go w warstwę o niskiej nośności, np w styropian.
parapet zewnetrzny Twardy i odpowiednio zabezpieczony metal, zdecydowanie lepiej się spisze niż podatne na zarysowanie i odbarwienie masy plastyczne. O tym, czy bedziemy z niego zadowoleni zaważy dokładny montaż, dzięki któremu parapet bedzie mniej bębnił na deszczu.

Wady tej pozbawiony będzie materiał, który szczególnie polecamy na parapety zewnętrzne: granit ». Materiał ten - rzadko stosowany przy popularnych w Polsce ścianach 2-warstwowych - będzie za to idealnym rozwiązaniem przy zewnętrznej warstwie klinkierowej. Bez trudu też zamontujemy go w murze 1-warstwowym.
Nie jest tajemnicą, że materiały naturalne należą do najdroższych.



copyright © 2004-2022 MS POZNAŃ Tel : 737 460 733 - E-mail : biuro@msokna.pl